Láska, láska.....


chvíle, co teď jsou
myšlenkou jen
obrazy, prý lžou
a derou se ven...

atmosférou doby
ber vše útokem
mozek nepochopí
krok za krokem...

nač je vědět
a hledat-li JSEM
když jít a sedět
je jak noc a den...

kdy zapomenem
že dotek není sex
jak připomenem
lásku nevypít na ex?

po douškách pít
a přikusovat tělo
takhle si lásky sníst
co by se ráčit chtělo...


Michal Zachar
............................
Lásku nemůžeme najít v někom jiném, ale jen sami v sobě.
Prostě ji probudíme.
Ale aby se to stalo, potřebujeme druhého člověka.